Kuivatusvaha, vesivaha, loputusvaha- NanoDry Fast finish 1:50- 5L

Allahindlus!

Kuivatusvaha, vesivaha, loputusvaha- NanoDry Fast finish 1:50- 5L

49.90 45.00 sis. KM

Kuivatusvaha mis annab kõrgläike ja on sobilik nii sõidukite käsipesuks kui ka automaat-, rullharjaspesulatele. Tänu nanotehnoloogiale toimub kuivamine hämmastavalt kiiresti, pind saab sügava läike ning sellele ei jää ei plekke ega viirge.

  • Lihtne kasutada: Pihusta peale ja loputa maha!
  • Vett hülgav tulemus!
  • Ökonoomne kasutus! Lahjendamine: 1:50
  • Aja kulu auto töötlemiseks: 1-2 minutit

 

Kirjeldus

Kuivatusvaha mis annab kõrgläike ja on sobilik nii sõidukite käsipesuks kui ka automaat-, rullharjaspesulatele.

Automaatpesulad Nano Fast-Dry kuivatusvaha sobib ideaalselt kasutamiseks ka automaat- ja rullharjaspesulates. Veatu, särav viimistlus saavutatakse nii veevärgi- kui ka retsirkuleeritud veega. Nano Fast-Dry sobib nii kuivatuspuhuritega kui puhuriteta pesulatele. Käsitsipesu Kontsentreeritud vahend tagab suurepärase tulemuse ja kokkuhoiu nii madal- kui ka kõrgsurvepesurite kasutamisel nii kuuma kui ka külma veega. Tänu nanotehnoloogiale toimub kuivamine hämmastavalt kiiresti, pind saab sügava läike ning sellele ei jää ei plekke ega viirge.

Kasutamisjuhend:

  • Automaat- ja rullharjaspesulad Vahendit annustatakse seadme dosaator¬pumba abil nii, et saavutatakse soovitud vahatamisefekt. Soovitame järgida autopesu-seadme valmistaja ettekirjutusi. Tüüpiliselt seadistatakse doseerimispump segamisvahekorrale 5-10%.
  • Käsitsipesu Lahjendage vahendit 50 osa veega, kandke pinnale madalsurvepihustiga. Loputage põhjalikult. Kõrgsurvepesuriga loputamise korral on tavapärane seadistus 5-10%. Et

Lisainfo

Kaal5 kg
Nimi
E-post
Telefon
Enquiry