Autokeemia leotusvahend SUPER KONSENTRAAT Delta Force – 5L

Allahindlus!

Autokeemia leotusvahend SUPER KONSENTRAAT Delta Force – 5L

35.00 29.90 sis. KM

Leotusaine Delta Force 2000 on erakordse puhastusvõimega leotuspesuvahend, eemaldades igasuguse sissesööbinud ja tihke maanteesaasta ja mustuse autolt, veesõidukitelt või teistelt pindadelt. Kuivanud putukajäägid lihtsalt lahustuvad!

  • Värvkatte- ja plastmasspolstrisõbralik.
  • Vahatamisefekt – jätab värvkatte läikivaks ning vetthülgavaks.
  • Leotusainet võib kasutada nii kuuma- kui külmaveepesuks.
  • Sobib ka põrandate pesemiseks — värvitud ja asfaltkattega pindadele.
  • Ülikontsentreeritud toode, kasutada eel-lahjendatult.
  • Jälgi tootel olevat kasutusjuhendit!

 

Kirjeldus

Leotuspesuvahend Delta Force 2000: KÕRGSURVE- JA LEOTUSPESUVEDELIK Ülikontsentreeritud tugevatoimeline puhastusvahend, määrde- ja maanteesaasta-eemaldaja nii külma- kui kuumaveepesuks.

Leotusaine eemaldab efektiivselt raske pinnale nakkunud mustuse. Kuivanud putukajääkide või muu veelgi raskema mustuse jaoks võib teha kangema lahuse kui ülejäänud autole. Sobib kasutamiseks ka vahupüssiga. Parima tulemuse saavutamiseks lase leotuspesuainel Delta Force 2000 paar minutit enne maha pesemist mõjuda. Mustus laseb pärast leotamist pinnalt ise lahti ja survepesu järgselt saab auto ilus ja puhas. Auto määrdunud rehvide pesemiseks kasuta kangemat lahust- lihtsalt pihusta pinnale ja lase toimida. Vajadusel pese harjaga rehv enne loputamist veel üle. Kui soovite autot pärast pesu kuivatada, tuleks kindlasti teostada leotuspesu järgselt ka šampoonipesu. Pärast šampoonipesu võite auto kuivatada.
NB! Ärge kasutage liiga kontsentreeritud pesulahust! Loputage leotusainega pestud pind alati põhjalikult ohtra külma veega.
Leotuspesuvahend Delta Force 2000 on täielikult biolagunev vastavalt EL standarditele. Ei sisalda orgaanilisi lahusteid, fosfaate ega silikaate. Ei kahjusta värvkatet, metall- ega plastmassdetaile. pH-13.7

Pärast leotamist soovitame pesta vahašampooniga: AUTOŠAMPOON PROFILE WASH & WAX
Pesujärgsete nanotöötluste kohta saate rohkem infot: NANOKAITSED AUTOLE

Lisainfo

Kaal5 kg
Nimi
E-post
Telefon
Enquiry